Używamy plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszego funkcjonowania strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej Rozumiem
Akcesoria do palenia

Fajka wodna to rodzaj fajki, który dotarł do Polski z krajów arabskich oraz Indii i jest coraz bardziej popularny. Dym jest w niej wciągany przez filtr wodny, w którym ulega schłodzeniu i oczyszczeniu. W ten sposób usuwa się toksyny, które przy innym sposobie palenia trafiłyby prosto do płuc. Filtr wodny stanowi zazwyczaj szklane lub metalowe naczynie, które jest w części wypełnione wodą. Wbrew pozorom budowa fajki wodnej, zarówno typu Szisza, jak i Bongo, nie jest zbyt skomplikowana. Obydwa typy fajek wodnych są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Budowa fajki wodnej:

  • korpus, na przykład z metalu lub szkła;
  • dzban, najczęściej w postaci szklanego naczynia;
  • wąż, przez który zaciągany jest dym;
  • naczynko na tytoń zwane cybuchem.

Fajka wodna Bongo

Fajka wodna Bongo jest dostępna u nas w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach. Mamy Bonga wykonane z różnych materiałów: z akrylu, z grubego żaroodpornego szła oraz z aluminium. Nasze fajki wodne Bonga są praktyczne i wytrzymałe.

Fajka wodna Szisza

Nasz sklep internetowy oferuje precyzyjnie wykonane fajki wodne typu Szisza. Są stabilne i masywne, mają piękny, orientalny wygląd, można do nich podłączyć więcej węży. Poza tym sprzedajemy brykiety do Sziszy, cybuchy i preparaty aromatyzujące.

UWAGA! Oferowane przez nas produkty służą do palenia tytoniu. Firma PANDA nie bierze odpowiedzialności za ich wykorzystanie do innych celów.

Fajki wodne oraz bonga i sziszeJest 127 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 127 elementów