Używamy plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszego funkcjonowania strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej Rozumiem

O firmie MBJ

MBJ to prężnie rozwijająca się firma handlowa, która zaczęła swoją działalność w 2010 roku. W chwili obecnej, w naszym sklepie, dominują e papierosy i wszelkiego rodzaju do nich dodatki. Sklep internetowy z epapierosami charakteryzuje się produktami najwyższej klasy. Zapewniamy pełnię satysfakcji z zakupu naszych produktów, które są wykonane według najbardziej wymagających standardów jakości.

 W dzisiejszych czasach elektroniczne papierosy z powodzeniem zaczyna wypierać tradycyjne papierosy, które sprzedają wszystkie sklepy monopolowe. Związane jest to z szeregiem zalet płynących z wyboru tego pierwszego urządzenia. Używanie elektronicznych papierosów jest znacznie tańsze od palenia tych tradycyjnych. Ponadto, ważnym czynnikiem jest ten zdrowotny. Dzięki specjalnym składnikom, użytkownik przyswaja w swoim organizmie znacznie mniejsze dawki szkodliwych substancji.

To właśnie chęć zapewnienia u palaczy zdrowszego trybu życia przyczyniła się, że w naszym sklepie postanowiliśmy utworzyć dział e papierosów i ich asortymentów. Dzięki temu, zaobserwowaliśmy pozytywne reakcje wśród naszych klientów, którzy zmienili swoje upodobania i są usatysfakcjonowani z wyboru elektronicznych papierosów.

Elektroniczne papierosy (epapierosy) - sklep internetowy MBJ

Po pewnym czasie, e papieros i temat z nim związany zaczął być przez nas wnikliwie zgłębiany, co sprawiło, że stało się to naszym zainteresowaniem. Dzięki temu, dysponujemy szeroką i specjalistyczną wiedzą o e papierosach. Umożliwia to nam dzielenie się swoją wiedzą, a także pomoc klientom w wybraniu odpowiedniego epapierosa i potrzebnych do niego dodatków z bazy naszego sklepu internetowego.

W skład naszej bazy klientów wchodzi ponad 300 dostawców hurtowych z całego terytorium Unii Europejskiej. Ponadto posiadamy ponad 10 tysięcy usatysfakcjonowanych klientów, którzy skorzystali z naszego sklepu i lokalnych przedstawicielstw.

Stale rozwijamy sklep internetowy z epapierosami pod kątem różnorodności produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjny cenowo i jakościowo asortyment, które umożliwią wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie dają papierosy elektroniczne.

Elektroniczny papieros - tani i zdrowy

W ramach dbania o zapewnienie Państwu w sklepie internetowym produktów o najwyższej jakości, korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań. Współpracujemy z firmami o wysokiej renomie, które znane są z dostarczania asortymentu (epapierosy i inne) z gwarancją jakości. Tylko takie produkty są w stanie uzupełnić nasz sklep o bogatą i atrakcyjną ofertę. Chcąc, by elektroniczny papieros mógł skutecznie przynieść pozytywne rezultaty, dokonujemy starannego i rzetelnego rozeznania wśród dostawców i wybieramy tylko tych, którzy są w stanie spełnić nasze rygorystyczne wymagania.

  Dzięki temu, nasz sklep internetowy i każdy elektroniczny papieros, jaki pojawia się w jego ofercie, cieszy się zaufaniem rosnącej liczby klientów, którzy są usatysfakcjonowani z dokonywania zakupów produktów przez nas oferowanych. Ponadto, w naszym sklepie internetowym, mają Państwo możliwość znalezienia nie tylko produktów z dziedziny epapierosów, ale również sprzęt komputerowy, RTV, produkty czyszczące, oświetleniowe czy też akcesoria motoryzacyjne.

 Zapewniamy stałą pomoc z naszej strony. Pracownicy sklepu są w gotowości, by odpowiedzieć na każde pytanie, a także rozwiać wszelkie wątpliwości – zarówno w dziedzinie e papierosów, jak i w innych. Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, a także do odwiedzin lokalnych placówek, gdzie będą Państwo w stanie również dokonać satysfakcjonujących zakupów.

Jeśli chcesz poznać wszystkie zalety wynikające z palenia e-papierosów w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szereg rozwiązań, które Ci to umożliwią. E-liquidy dostępne w smakach, które spełnią oczekiwania każdego klienta czy niezbędne akcesoria, które ułatwią Ci korzystanie z e-papierosów oraz nadadzą paleniu nowy wymiar. Jesteśmy pewni, że nasz sklep internetowy z e-papierosami to miejsce, gdzie bez problemu skompletujesz wszystkie potrzebne akcesoria i zachwycisz się ich atrakcyjną ceną oraz wysoką jakością. Skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania i oszczędzaj pieniądze!

E-mbj - elektroniczne papierosy najwyższje jakości