Używamy plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszego funkcjonowania strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej Rozumiem

Hurtownia i zamówienia hurtowe

Firma PANDA, która specjalizuje się w sprzedaży gadżetów do palenia posiada hurtownię, dzięki której możliwe jest dokonywanie zakupów w tzw. hurcie. Aby móc skorzystać z możliwości zakupów w naszej hurtowni, należy wysłać e-maila z prośbą o przesłanie oferty hurtowej wraz z niezbędnymi dokumentami ( Wypis z CEIDG, lub KRS w formie PDF )

W przypadku takiego postępowania, nasz sklep określa dla Państwa status „hurt”. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować produkty o niższej cenie niż byłoby to w przypadku klientów detalicznych.

Nasza hurtownia jest nowoczesnym miejscem – przystosowanym do magazynowania produktów według najwyższych standardów jakości i BHP. Dzięki stałemu dbaniu o jakość, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty, które posiadają gwarancję jakości, oraz wszelkie wymagane certyfikaty.

W przypadku jakichkolwiek pytań na temat produktów, a także zagadnień tyczących się hurtu, pracownicy naszej hurtowni są w stałej gotowości do udzielenia wszelkich odpowiedzi. Dzięki odpowiednim szkoleniom, a także rozwijanym zainteresowaniom, jesteśmy w stanie służyć poradą, a także rozwiać każde wątpliwości i niejasności z Państwa strony.  

e-mail: m.marciniak@mrgadget24.pl